• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  2 września 2019 r.:

  - Msza święta godz. 9.00

  - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego około godz. 10.00

 • Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

  W załączeniu list Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i  młodzieży.

 • FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO 48. KONKURSU RECYTATORSKIEGO LITERATURY KASZUBSKIEJ

  FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO 48. KONKURSU RECYTATORSKIEGO LITERATURY KASZUBSKIEJ

  Finał konkursu, który odbywał się w dniach 1-2 czerwca 2019 r.  w Chmielnie za nami.

  Nikodem Bladowski zdobył III miejsce .

  O konkursie można przeczytać także na stronie:

  http://kartuzy.naszemiasto.pl/artykul/zakonczyl-sie-final-48-konkursu-rodno-mowa-w-chmielnie,5150047,artgal,t,id,tm.html

 • Z wizytą w Centrum Nauki Experyment

  Z wizytą w Centrum Nauki Experyment

     13 czerwca 2019 r. uczniowie klas IV - VIII udali się do Centrum Nauki Experyment. Starsi uczniowie wzięli udział w warsztatach pod tajemniczą nazwą: "Kryptonim: Experyment". Mieli oni okazję sprawdźić, czy byliby dobrymi detektywami. Rozwiązanie zagadek wymagało wysilenia szarych komórek, abstrakcyjnego myślenia i umiejętności dedukcji. Grupa młodszych uczestników eksperymentowała podczas warsztatów pt.: "Komórka pod mikroskopem". Poznali odpowiedzi na wiele pytań dotyczących najmniejszej struktury występującej w przyrodzie: Czy komórka może się zestresować?, Gdzie zachodzi proces fotosyntezy?...Uczniowie tworzyli własne preparaty mikroskopowe. Po zajęciach wszyscy mieli szansę na naukową zabawę przy interaktywnych stanowiskach.

 • MEGAMISJA

  MEGAMISJA

  Udało się! Zakwalifikowaliśmy się do MegaMisji!. Od września ruszamy z zajęciami, Fundacja Orange pomoże nam uczyć mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu. Nie możemy się doczekać :)

  MegaMisja to program edukacyjny Fundacji Orange. W czasie zajęć prowadzonych przez 10 miesięcy nauki w szkole uczniowie poznają zasady bezpiecznego i kreatywnego korzystania z internetu. 

  Nasza szkoła rozpocznie zajęcia MegaMisji we wrześniu, jako jedna ze 150 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji. 

  Link do nagranego przez nas filmu:

  https://www.youtube.com/watch?v=7cYt0kLOTPo&feature=share

 • Dzień Matki

  Dzień Matki

      Dzień 26 maja Święto Matki - to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Matka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.

      Czekaliśmy z radością na ten coroczny dzień, aby złożyć kochanym mamom wiązankę serdecznych życzeń i wyrazić wdzięczność w miłych słowach.

 • KONKURSU RECYTATORSKIEGO „RODNÔ MÒWA”

        Dnia 16 maja 2019 r. w Wejherowie odbyły się eliminacje powiatowe KONKURSU  RECYTATORSKIEGO LITERATURY  KASZUBSKIEJ „RODNÔ MÒWA”. Nikodem Bladowski zdobył I miejsce i tym samym będzie reprezentował cały powiat wejherowski w Turnieju Finałowym w Chmielnie, który odbędzie się w dniach 1 - 2 czerwca 2019 r. 

  Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale!

 • Sprawozdanie finansowe szkoły za rok 2018

  10.05.2019

  Sprawozdanie finansowe Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie za rok 2018 jest zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej  Gminy Szemud w zakładce Budżet i Finanse.

 • Kolejne sukcesy naszych uczniów...

  Kolejne sukcesy naszych uczniów... - Obrazek 1

 • XIV Dekanalny Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II

   XIV Dekanalny Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II

              Dnia 25 kwietnia 2019 r. w Kębłowie odbył się XIV Dekanalny Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II pt. "Jan Paweł II - Promieniowanie Ojcostwa". Nasi uczniowie zdobyli dwa pierwsze miejsca: w kategorii klas I i II.

                                                                                                                                                  Gratulujemy! 

                                                                                                        

 • Zebranie Rodziców

  W dniu 9.05.2019 r o godz. 16.30 odbędzie się zebranie rodziców.

  Łukasz Kwidziński

 • Życzenia

  Życzenia - Obrazek 1

 • Wiosenna przerwa świąteczna

  Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18 do 23 kwietnia 2019 roku.

  W szkole nadal trwa strajk nauczycieli!!!

 • Sprawdzian ósmoklasisty

  W dniach od 15 - 17 kwietnia 2019 roku odbędzie się sprawdzian ósmoklasisty. Dla uczniów klas od 0 do 7 są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

 • X GMINNY KONKURS PIOSENKI I POEZJI ANGIELSKIEJ

  X GMINNY KONKURS PIOSENKI I POEZJI ANGIELSKIEJ

           5 kwietnia 2019 roku odbył się w Szemudzie X Gminny Konkurs Piosenki i Poezji Angielskiej. W konkursie wzięło udział troje uczniów z naszej szkoły: Justyna Grubba i Łucja Kowalewska z klasy III oraz Nikodem Bladowski z klasy 5.

  Uczniowie występowali w kategorii "WIERSZ" i uplasowali się na następujących miejscach:

  Justyna  Grubba - III miejsce w kategorii klas I-III 

  Nikodem Bladowski - III miejsce w kategorii klas IV-VI.

  GRATULUJEMY  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW !!!

 • KASZUBSKA DROGA KRZYŻOWA

 • IX Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla dzieci kl. I-III

  „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

         4 kwietnia 2019 r. odbyły się zawody sportowe dla uczniów kl. I-III „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”. Celem turnieju było rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej u dzieci oraz kształtowanie umiejętności zespołowego współdziałania i współzawodnictwa. Nasza 9 – osobowa drużyna zdobyła III miejsce. Zespół otrzymał puchar, pamiątkowy dyplom oraz piłkę, a każdy z zawodników drobny upominek. Zmęczeni, ale zadowoleni z sukcesu uczniowie wrócili do szkoły.

                                          Gratulacjom nie było końca.

 • Protest Nauczycieli!

  Protest Nauczycieli!

  INFORMACJA

  dla rodziców dzieci uczęszczających do

  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie.

   

               W związku z zapowiadaną akcją strajkową szkoły informujemy, że za przystąpieniem do strajku w referendum

  opowiedziało się ponad 95% pracowników szkoły. Zgodnie z powyższym, począwszy od 8 kwietnia, pracownicy mają prawo przystąpić do strajku co będzie wiązało się z brakiem możliwości zapewnienia opieki dzieciom i uczniom szkoły podczas trwania akcji strajkowej.


          Biorąc pod uwagę powyższe prosimy rodziców o wyrozumiałość i pozostawienie dzieci i uczniów w domach do odwołania akcji protestacyjnej.

   

   

   

  Z poważaniem

  Łukasz Kwidziński

  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie

   

   

 • MATEMATYKA Z PASJĄ

  MATEMATYKA Z PASJĄ

              W marcu w naszej szkole rozpoczął się cykl działań, prowadzonych w ramach projektu „Matematyka z Pasją”. Celem projektu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz sprawności rachunkowej, a także poszerzanie wiadomości zdobytych na lekcjach. Wszystko to za sprawą niecodziennych czynności, które mają na celu również zaktywizowanie uczniów.

              Całość rozpoczęła się przedstawieniem ważnych kobiet, które przyczyniły się do rozwoju królowej nauk – matematyki. Działania mające na celu zapoznanie uczniów z ich dokonaniami poprowadzone zostały w ramach Dnia Kobiet. Kolejnym działaniem było rozwieszenie na korytarzach szkolnych wierszyków, które zawierały w swojej treści działania matematyczne „NA TABLICZKĘ SPOSÓB NOWY SAMA WCHODZI CI DO GŁOWY”. W ramach projektu odbył się także dzień rozwiązywania zagadek i łamigłówek matematycznych pod hasłem „ĆWICZ UMYSŁ!” oraz MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: sekretariat@szkolalebno.pl
 • (58) 676-18-04

  Fax (58) 676-18-04

Galeria zdjęć