• Zajęcia stacjonarne dla kl 1-3

  Drodzy uczniowie, rodzice uczniów!

  Informujemy, iż uczniowie z klas 1 - 3 po feriach zimowych,

  tj. od dnia 18 stycznia 2021 r. (poniedziałek) 

  rozpoczynają zajęcia lekcyjne w formie stacjonarnej na terenie szkoły.

  Uczniowie z klas 4 - 8 pracują w trybie nauki zdalnej.

 • Życzenia

 • Grudzień w Oddziale Przedszkolnym "0" B

  - Mikołajki

  - Zabawy piankowymi klockami

  - Zabawy na placu przedszkolnym

  - Świąteczne prace plastyczno-techniczne

  - Wigilia grupowa

 • Mamy Mistrza

      23 października uczniowie z klas: IV, VI i VII zmagali się z kaszubską ortografią biorąc udział w XIX Dyktandzie Kaszubskim "Królewiónka w Pałacu"organizowanym w tym roku przez miasto Reda.

        Teksty dyktanda  w  roku „100-lecia zaślubin Polski  z morzem oraz powrotu Pomorza do Polski” związane były z tematyką morską. Uczniowie kl. IV -VI pisali fragment powieści Bolesława Borka, zaś uczniowie klasy VII fragment z powieści „Żółty kamień” Stanisława Janke.

     I miejsce w kat. kl. IV -VI zajął nasz uczeń Hubert Kiełpiński z kl.IV, tym samym zdobywając tytuł Strzédnégò Mésterka Kaszëbsczégò Pisënkù.

     Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Listopad w Oddziale Przedszkolnym ,,0" B

  - Dzień Postaci z Bajek

  - Dzień Pluszowego Misia

  - Gry i zabawy

  - Prace plastyczne

  - Wycieczki na terenie szkoły

  - Dzień Przedszkolaka (wcześniejsza galeria)

 • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W OP ,,0” B - ,,PSZCZÓŁKI”

  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W OP ,,0” B - ,,PSZCZÓŁKI”

          Dnia 10.11.2020r. obchodziliśmy w naszej szkole ,,Dzień Przedszkolaka”. Oddział Przedszkolny ,,0” B został uroczyście pasowany przez p. Dyrektora na grupowe ,,Pszczółki”. Dzieci zaśpiewały piosenkę, a także wyrecytowały następujący wierszyk:

   

  Jesteśmy ,,Pszczółkami”,

  lubimy bawić się zabawkami.

  Dużo malujemy

  i chętnie pracujemy.

  Słuchamy naszej Pani,

  uczymy się grzecznie jak zaczarowani.

  W nagrodę za piękne zaprezentowanie się grupa otrzymała upominki oraz słodki poczęstunek, m. in. babeczki przestawiające logo pszczółek.

  Tego dnia przedszkolaki z zaangażowaniem wykonały pracę techniczną, wysłuchały opowiadania o pracowitych pszczołach oraz obejrzały tematyczną bajkę edukacyjną. Ostatnim punktem programu były wspólne tańce oraz zabawy z wykorzystaniem balonów.

  Po dniu pełnym wrażeń, w świetnych humorach, z pełnymi brzuszkami oraz prezentami w dłoniach dzieci udały się do swoich domów.

 • Październik w Oddziale Przedszkolnym ,,0" B

  - Sałatka Owocowa

  - Zdrowe śniadanie warzywno-owocowe

  - Dzień Edukacji Narodowej

  - Dzień Patrona Szkoły

  - Różne prace plastyczne

  - Zabawy na placu przedszkolnym

 • UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA I PASOWANIA NA UCZNIA

  UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA I PASOWANIA NA UCZNIA

          Dnia 20 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania na  ucznia klasy pierwszej. Tak niedawno przedszkolaki, a dzisiaj już pierwszaki rozpoczęły uroczystość pięknym polonezem, a później przedstawiły program artystyczny. Po prezentacji umiejętności recytatorskich i wokalnych odbyło się ślubowanie, po czym Pan Dyrektor pasował dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie. Na pamiątkę tej doniosłej chwili pierwszoklasiści odcisnęli kciuk na Akcie Pasowania i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej, uczniom zostały wręczone upominki ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły oraz pakiety startowe SKO. To jeszcze nie koniec wszystkich niespodzianek. Koledzy i koleżanki z klas II i III podarowały wspaniałe prezenciki. Pani Sylwia Sokół  i pani Beata Łaga na ręce wychowawczyni złożyły „sówkowe” tablo. Po uroczystości Pierwszoklasiści udali się na poczęstunek. Wszyscy zadowoleni i z uśmiechem wrócili do domu.

 • NAUKA ZDALNA!!!

          Informuję, że od dnia 26 października 2020 r. klasy 4 -8 przechodzą w tryb nauczania zdalnego. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Lekcje zdalne prowadzone będą przez dziennik Librus z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams oraz innych platform pomocniczych. Proszę, aby do poniedziałku uczniowie zostali wyposażeni w odpowiedni sprzęt do nauki zdalnej (laptop lub komputer lub tablet lub telefon komnórkowy) z dostępem do internetu. Podczas zajęć będzie sprawdzana obecność ucznia.

   

  Łukasz Kwidziński

  Dyrektor Szkoły

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

      13 października obchodziliśmy w szkole święto  wszystkich osób związanych z edukacją. 

   Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował quiz w formie filmiku, na którym znalazły się zagadki dotyczące wszystkich nauczycieli z naszej szkoły. Niektóre z zagadek zostały rozwiązane w mig, natomiast inne sprawiły małą trudność naszym uczniom. 

     Samorząd Uczniowski, w składzie: Wiktoria Kiedrowska, Jakub Bonczyński, Natalia Kos oraz Agata Krampa samodzielnie przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla nauczycieli. Były to piękne życzenia oraz kwiaty. 

                                                           Serdecznie dziękujemy 🥰.

 • Europejski Dzień Języków Obcych

  Europejski Dzień Języków Obcych

  W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych.

  Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował konkurs "Picture Dictionary". Wpłynęło wiele prac, komisja miała bardzo trudne zadanie aby wyłonić zwycięzców. Zwyciężyła Patrycja z kl. II, drugie miejsce zajęła Ewelina oraz Luiza z kl. I. Natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Sara oraz Kacper z kl. III.

  Wyróżnieni zostali: Dawid z kl. I oraz Patryk z kl. II. Zwycięzcom gratulujemy!

  Oprócz konkursu odbył się także challenge, przygotowany przez uczniów, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej. Każda klasa musiała rozpoznać w jakim języku jest dany zwrot. Challenge został przeprowadzony w formie filmiku.

 • Wrzesień w Oddziale Przedszkolnym ,,0" B

  Pierwszy miesiąc zajęć za nami, a w nim m.in.:

  - Pierwsze wspólne zabawy w sali;

  - Pierwsze prace plastyczne;

  - Zabawy na placu zabaw;

  - "Dzień Kropki"

  - "Dzień Chłopaka".

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • Dzień Chłopaka

  "Z okazji Dnia Chłopaka, w imieniu wszystkich dziewczyn z naszej szkoły, Samorząd Uczniowski życzy:

  WIELE RADOŚCI, SZCZĘŚCIA I SAMEJ ŻYCIA SŁODYCZY."

  Dziś odbył się Dzień Chłopaka, z tej okazji wszyscy przybyli w muszkach lub krawatach.

  Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego złożyła wszystkim życzenia, wręczyła przygotowaną niespodziankę, a także ogłosiła wyniki na najsympatyczniejszego chłopaka w naszej szkole. 

  Okazało się, że na pierwszym piętrze zwyciężył Nikodem z klasy VII, natomiast drugie miejsce zajęli: Kuba z kl. VIII oraz Wojtek z klasy VI.

  Na drugim piętrze zwyciężył Fabian z klasy IV, II miejsce zajął Iwo z klasy III.

 • Międzynarodowy Dzień Kropki

  Międzynarodowy Dzień Kropki

     Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi oraz zabawy, które obchodzi się 15 września.

  Również w naszej szkole uczciliśmy ten szczególny dzień. Ubrania w kropki, różne zabawy i działania związane z kropkami .. Wszystko to pokazało nam, jak mała kropka może wiele zmienić. 

  Najlepszą zabawą okazało się dekorowanie terenu, położonego przy szkole, właśnie kropkami. Kropki duże, kropki małe, kolorowe.. Pomysłów było bez liku. Każda klasa wychodziła więc na dwór o wyznaczonej porze i dekorowała kolorowymi kredami plac przy wyjściu ze szkoły. Powstały w ten sposób obraz będzie cieszył nasze oko, aż do czasu kiedy spadnie deszcz :).

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

  Wybory do Samorządu Uczniowskiego

     16.09 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas: III-VIII zdecydowali, że w tym roku szkolnym przewodniczącą naszej szkoły będzie Wiktoria Kiedrowska z klasy VII, jej zastępcą - Jakub Bonczyński z klasy VIII, natomiast członkami: Agata Krampa z kl. VIII oraz Natalia Kos z klasy VII.

  Wybory poprzedzone zostały kilkudniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci proponowali szereg działań, a także zachęcali do oddania głosu na ich osobę.

  Kilka dni wcześniej odbyły się również wybory na opiekunów SU. 

    Uczniowie zdecydowali, że w  bieżącym roku szkolnym opiekunami będą: Pani Agnieszka Hirsz, Pani Ilona Hallmann oraz Pani Beata Łaga. 

 • Procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas pandemii

  Procedura bezpieczeństwa

  dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, ich rodziców i pracowników

  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie

   

   

  § 1 Postanowienia ogólne


   

  1. Procedura powstała w oparciu o wytyczne Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej z sierpnia 2020 r.

  2. Celem procedury jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, wśród uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie w trakcie prowadzonych w niej zajęć wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych.

    

  § 2 Wejścia i wyjścia z budynku szkoły


   

  1. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-III wchodzą i wychodzą ze szkoły wejściem głównym. Uczniowie klas I - III samodzielnie poruszają się po szkole.

  2. Uczniowie klas IV-VIII korzystają z wejścia bocznego (przy hali sportowej) i samodzielnie poruszają się po szkole.

  3. Rodzice przyprowadzający dzieci oraz uczniowie mają obowiązek zasłaniania nosa i ust (maseczka, przyłbica).

  4. Wchodząc do szkoły uczniowie i ich rodzice bezwzględnie muszą dezynfekować ręce (miejsce do dezynfekcji znajduje się przy drzwiach wejściowych).

  5. Do placówki mogą być przyprowadzane /wysyłane tylko dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.

  6. Dzieci są przyprowadzane oraz odbierane wyłącznie przez osoby zdrowe (1 opiekun z dzieckiem/dziećmi).

  7. Dziecko z oddziału przedszkolnego będzie odbierane przez pracownika szkoły ze „strefy rodzica”. Przez wzgląd na sytuację, dziecko powinno być przekazane/odbierane w maksymalnie krótkim czasie i bez zbędnego przebywania w pomieszczeniach wspólnych budynku szkoły (strefa rodzica).

  8. W pomieszczeniu zwanym „strefa rodzica” może przebywać jednocześnie max 6 osób.

  9. W przypadku stwierdzenia u dzieci jakichkolwiek objawów chorobowych, zostaną one umieszczone w oddzielnym pomieszczeniu (izolatorium), a rodzice dziecka zostaną wezwani do ich natychmiastowego odebrania.

  10. Zabrania się przyprowadzania (wysyłania) dziecka, u którego w rodzinie któryś z domowników przebywa na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.

  11. Zabrania się przynoszenia do szkoły niepotrzebnych przedmiotów (np. zabawki, kolorowanki, gadżety, itp.)

  12. Na terenie placówki nie mogą przebywać osoby nieupoważnione.


  § 3 Organizacja zajęć w szkole


   

  1. Uczniowie poszczególnych klas realizują wszystkie zajęcia w jednej sali lekcyjnej, z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

  2. Uczeń posiada własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć znajdują się na stoliku lub w plecaku. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

  3. Dzieci po każdorazowym wejściu do sali powinny, pod nadzorem nauczyciela, umyć (zdezynfekować) ręce, z zachowaniem określonych przez GIS zasad.

  4. W każdym pomieszczeniu znajdują się środki do dezynfekcji rąk.

  5. Podczas zajęć nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa – zarówno przez dzieci, jak
   i nauczycieli. Nie ma jednak przeszkód, aby korzystać z takiej formy zabezpieczenia.

  6. Poza salą lekcyjną uczniowie i nauczyciele mają obowiązek zakrywania ust i nosa (maseczka lub przyłbica).

  7. W razie potrzeby należy wietrzyć sale lekcyjne w czasie zajęć, a obowiązkowo podczas przerw.

  8. Nauczyciel może organizować zajęcia na terenie placu zabaw należącego do szkoły.
   Z placu zabaw mogą korzystać wyłącznie dzieci z jednego oddziału. Sprzęt znajdujący się na placu zabaw podlega dezynfekcji. Zabrania się korzystania z placu zabaw przez osoby trzecie.

  9. Zabrania się organizowania wyjść z dziećmi poza teren szkoły.

  10. Zaleca się w miarę możliwości prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.

  11. W sali gimnastycznej używany sprzęt sportowy oraz podłoga muszą zostać umyte lub zdezynfekowane po każdym dniu zajęć.

  12. Przerwy uczniowie mogą spędzać zarówno w swoich salach lekcyjnych, jak i na korytarzach szkolnych z zachowaniem dystansu społecznego.


   

  § 4 Świetlica


   

  1. Zasady zachowania bezpieczeństwa w czasie epidemii podczas korzystania z zajęć świetlicowych zawarte są w regulaminie świetlicy.

  2. Środki do dezynfekcji rąk będą rozmieszczone w świetlicy w sposób umożliwiający łatwy dostęp dla wychowanków pod nadzorem opiekuna.

  3. Świetlicę należy wietrzyć (nie rzadziej, niż co godzinę w trakcie przebywania dzieci w świetlicy), w tym w szczególności przed przyjęciem wychowanków oraz po przeprowadzeniu dezynfekcji.


   

  § 5 Gastronomia


   

  1. Korzystanie z posiłków (catering) odbywać się będzie w miejscach do tego przeznaczonych (dzieci dożywiane).

  2. Dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystają z jadalni na parterze, a uczniowie z klas I-VIII w piwnicy.

  3. Dzieci w oczekiwaniu na odbiór posiłków zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu.

  4. Przed wejściem na jadalnię każdy uczeń jest zobowiązany do dezynfekcji rąk.

  5. Uczniowie będą spożywać posiłki przy stolikach z rówieśnikami z danej klasy.

  6. Po zjedzeniu uczniowie zostawiają naczynia na stolikach, zakładają maseczki i udają się do swoich sal lekcyjnych.


   

  § 6 Szatnia


   

  1. Dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystają z szatni na parterze.

  2. Szatnia dla uczniów klas I-VIII znajduje się w części piwnicznej.

  3. Każdy oddział ma wyznaczoną oddzielną przestrzeń z wieszakami.

  4. W szatni jednocześnie może przebywać max 10 osób.

  5. Uczniowie przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa (maski, dystans).


   

  § 7 Podejmowanie czynności higieniczno-sanitarnych


   

  1. Przy drzwiach wejściowych znajduje się stanowisko do dezynfekcji rąk, z którego powinna skorzystać każda osoba wchodząca do szkoły. Zobowiązuje się personel sprzątający do regularnego sprawdzania stanu pojemnika z płynem i uzupełniania go w razie potrzeby.

  2. Pracownicy obsługi realizujący zadania związane z utrzymaniem czystości zobowiązani są do wykonywania wszelkich prac z wykorzystaniem rękawiczek i maseczek ochronnych.

  3. Co najmniej raz w trakcie prowadzonych zajęć oraz po ich zakończeniu będą dezynfekowane powierzchnie dotykowe: poręczy, klamek, włączników światła, uchwytów, krzeseł i powierzchni płaskich, w tym blatów w salach. Przeprowadzenie prac porządkowych należy odnotować w harmonogramie prac porządkowych na dany dzień.

  4. Należy wietrzyć korytarze co najmniej raz na godzinę.

  5. W pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych znajdują się plakaty z zasadami prawidłowego mycia rąk.

  6. Pracownicy z objawami choroby nie mogą prowadzić zajęć i zobowiązani są do skorzystania z konsultacji medycznej.

    

  § 8 Kontakt z osobami trzecimi


   

  1. Bezpośredni kontakt z osobami trzecimi należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

  2. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z osobą trzecią, pracownik szkoły powinien zachować bezpieczną odległość, a także zobowiązany do zdezynfekowania rąk lub stosowania rękawiczek oraz maseczki ochronnej bądź przyłbicy. Osoby trzecie nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z dziećmi.

  3. Po każdym kontakcie z osobami trzecimi należy dezynfekować ręce. W przypadku stosowania rękawiczek powinny być one często zmieniane.


  § 9 Pozostałe regulacje


   

  1. Informacje związane z organizacją i trybem funkcjonowania szkoły będą przekazywane rodzicom indywidualnie za pomocą e-dziennika oraz strony internetowej szkoły.

  2. Na tablicy informacyjnej znajdują się aktualne numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz służb medycznych.

  3. Z treścią niniejszej procedury zaznajamia się pracowników szkoły oraz rodziców/opiekunów prawnych uczniów.


   


   


   


   


   


   


   

  Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19


   

  § 1 Postanowienia ogólne


   

  Celem niniejszej procedury jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, wśród dzieci oraz pracowników szkoły, w sytuacji wystąpienia podejrzenia zakażenia u dziecka lub pracownika szkoły.


   

  § 2 Pomieszczenie na odizolowanie osoby


   

  1. W szkole funkcjonuje pomieszczenie przeznaczone na odizolowanie osoby, u której podejrzewa się wystąpienie objawów chorobowych COVID-19 (dalej nazwane jako „izolatorium”). Pomieszczenie jest wyposażone w środki ochrony osobistej oraz płyn dezynfekujący. Dostęp do pomieszczenia mają wyłącznie pracownicy szkoły.

  2. Po każdym użyciu pomieszczenia przez dziecko lub pracownika szkoły, u którego podejrzewano wystąpienie objawów choroby COVID-19, pomieszczenie powinno zostać zdezynfekowane przez personel sprzątający przy zastosowaniu wszelkich środków ochrony osobistej.


   

  § 3 Podejrzenie wystąpienia objawów u pracownika


   

  1. Pracownik podejrzewający u siebie wystąpienie objawów choroby COVID-19 powinien niezwłocznie udać się do izolatorium, informując jednocześnie o tym dyrektora szkoły. Jeżeli objawy chorobowe wystąpiły u nauczyciela, przed udaniem się do izolatorium, powinien zadbać o zapewnienie niezbędnej opieki uczniom.

  2. O wystąpieniu objawów chorobowych należy powiadomić właściwą stację sanitarno-epidemiologiczną, w celu ustalenia dalszego postępowania.


   

  § 4 Podejrzenie wystąpienia objawów u dziecka


   

  1. W przypadku dziecka przejawiającego wystąpienie objawów choroby COVID-19, nauczyciel powinien zapewnić mu niezbędną opiekę, przy zastosowaniu środków ochrony osobistej, a także odizolować dziecko od reszty oddziału i pracowników szkoły.

  2. O wystąpieniu u dziecka objawów chorobowych należy niezwłocznie powiadomić dyrektora oraz rodziców lub prawnych opiekunów dziecka w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania.

  3. W nagłych przypadkach, w razie złego stanu zdrowia dziecka, nauczyciel sprawujący opiekę nad dzieckiem powinien niezwłocznie powiadomić służby medyczne, informując jednocześnie o podejrzeniu wystąpienia u dziecka choroby COVID-19.

  4. W przypadku odbioru przez rodziców lub opiekunów prawnych odizolowanego uprzednio dziecka należy upewnić się, że nie będzie miało ono kontaktu z innymi dziećmi, pracownikami szkoły lub osobami trzecimi znajdującymi się na terenie szkoły.


   

  § 5 Pozostałe regulacje

  1. W przypadku wystąpienia u dziecka lub pracownika szkoły objawów choroby COVID-19 personel sprzątający powinien przeprowadzić, przy zachowaniu wszelkich środków ochrony osobistej, dodatkowe czynności dezynfekujące w budynku szkoły.

  2. Z treścią niniejszej procedury zaznajamia się pracowników szkoły oraz rodziców i opiekunów prawnych uczniów.

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI

  ZEBRANIA Z RODZICAMI

   

  Harmonogram zebrań z rodzicami przedstawia się następująco:

   

  - kl. 1 - 01.09.2020, g. 11.30 w sali nr 35 (II piętro)

  - OP 0a - 01.09.2020, g. 14.00 w sali nr 15 (parter)

  - OP 0b - 01.09.2020, g. 14.00 w sali nr 12 (parter)

  - kl. 2 - 02.09.2020, g. 15.00 w sali nr 33 (II piętro)

  - kl. 5 - 02.09.2020, g. 15.30 w sali nr 23 (I piętro)

  - kl. 3 - 03.09.2020, g. 15.00 w sali nr 32 (II piętro)

  - kl. 6 - 03.09.2020, g. 15.30 w sali nr 25 (I piętro)

  - kl. 4 - 04.09.2020, g. 15.00 w sali nr 31 (II piętro)

  - kl. 7 - 04.09.2020, g. 15.30 w sali nr 24 (I piętro)

  - kl. 8 - 04.09.2020, g. 16.00 w sali nr 22 (I piętro)

 • WEJŚCIE DO SZKOŁY

  WEJŚCIE DO SZKOŁY

   

  Od dnia 2 września 2020r. uczniowie wchodzą do budynku szkoły wg przyjętych zasad bezpieczeństwa:

   

  - WEJŚCIE GŁÓWNE - uczniowie kl. I - III i OP

  - WEJŚCIE BOCZNE (od sali gimnastycznej) - uczniowie kl. IV - VIII

   

  1. Przed wejściem wszyscy dezynfekują ręce.

  2. Na terenie szkoły wszystkich obowiązuje zasłanianie ust i nosa (maseczki lub przyłbice).

  3. Maseczki nie obowiązują w czasie lekcji i podczas spożywania posiłku.

  4. Często myjemy i dezynfekujemy ręce.

  5. Rodzice mogą wyposażyć dziecko we własne środki dezynfekujące (np. w przypadku alergii lub innych problemów zdrowotnych)

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dniu 1 września 2020 w następującym porządku:

  - kl. 8 - g. 8.00 w sali nr 22 (I piętro)

  - kl. 7 - g. 8.30 w sali nr 24 (I piętro)

  - kl. 6 - g. 9.00 w sali nr 25 (I piętro)

  - kl. 5 - g. 9.30 w sali nr 23 (I piętro)

  - kl. 4 - g. 10.00 w sali nr 31 (II piętro)

  - kl. 3 - g. 10.30 w sali nr 32 (II piętro)

  - kl. 2 - g. 11.00 w sali nr 33 (II piętro)

  - kl. 1 - g. 11.30 w sali nr 35 (II piętro) - zebranie z uczniami i ich rodzicami

  - OP 0a (6 latki) - g. 14.00 w sali nr 15 (parter) - zebranie z rodzicami i dziećmi

  - OP 0b (4i 5 latki) - g. 14.00 w sali nr 12 (parter) - zebranie z rodzicami i dziećmi

  Spotkania odbędą się w salach lekcyjnych z wychowawcą, od którego uczniowie otrzymają komplet podręczników i plan lekcji. Wychowawca przedstawi procedury funkcjonowania uczniów w szkole w czasie pandemii.

   

  Uwaga!!!

  Na terenie szkoły przebywają tylko uczniowie i pracownicy szkoły za wyjątkiem zebrań z rodzicami).

   

  Uczniowie przychodzą do szkoły w stroju galowym, w maseczce i przy wejściu dezynfekują ręce. Poruszamy się w budynku szkoły zachowująć dystans społeczny.

   

  Rodziców obowiązuje zasłanianie ust i nosa (maseczka, przyłbica itp.) podczas odprowadzania dziecka do szkoły i w trakcie zebrań z rodzicami. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce.

  Zasady bezpieczeństwa są dostępne pod linkiem https://www.gov.pl/web/edukacja

   

   

   

   

   

 • Bezpieczne wakacje

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: sekretariat@szkolalebno.pl
 • (58) 676-18-04

  Fax (58) 676-18-04

Galeria zdjęć